Nice S Bar

WC1ekLAVq3uh3aBLLz_wUOCQhsgVsaU_
Nice S Bar

Bariyer sistemlerinde Nice S bar bariyer modeli yoğun kullanımlarınız için dizayn edilmiş bir ürün modelidir. Bar kit ile de satılabilen ürün 4 metrelik kol seçeneğinde 4 saniyenin altında toplam açılma süresine sahiptir. Çeşitli fonksiyonel özellikleri arasında engel tanıma özelliği ile daha güvenilir bir kullanım olanağı sunan kollu bariyer modeli otomatik geçiş sistemlerine uygunluğu ile de işlevselliğini ortaya koymaktadır. 24 V AC’lık akım ve 300 W’lık güç ile çalışan Nice S Bar enkoder kontrollü hareketi ile yavaş başlama ve yavaş durma özelliğine de sahiptir. Kendi gövdesinde flaşör ve opsiyonel trafik lambası da bulunan ürün aksesuar ihtiyaçlarınızı da bu düzeyde karşılayabilmektedir.

Mekanizmanın üst kısmına yerleştirilen kontrol ünitesi hızlı kolay bakım imkanını da beraberinde getirir. Ayrıca dizayn edilen kablo yatakları ile tüm kablo kalabalığından kurutulabilir ve estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamanızın ynaında kalitesi ve estetik görünümü ile de dikkat çeken Nice S Bar bariyer modelinde bariyerin kolunda bulunan ışıklı yapı gece görüşünü de mümkün kılmaktadır. Robust gövdesi sayesinde 500.000 kez kullanmaya imkan tanıyan güçlü yayı saatte 100 kez çalışma sürekliliğinde rahat ve pratik kullanımlarınıza olanak tanıyacak.

Hazır fotosel yuvaları ile imal edilen Nice S Bar bariyer modeli fotosellerin bağlantı kolaylığını da beraberinde getirir. 100Nm’lik tork özelliğinde ıp44 koruma sınıfına da dahil edilen kollu bariyer -20 derece ile 50 derece arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Uygun çalışma ortam sıcaklığında performansından ödün vermeden yıllar sonra bile ilk günkü performansı bulacağınız kullanım imkanında rahatlığın ve kullanım kolaylığının keyfini yaşayacaksınız. Aksesuar seçeneklerine geçiş özelliğinde ihtiyaçlarınıza uygun ve ürünün işlevselliğini arttıracağınız pek çok aksesuar seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kullanım konforunuzu ön plana çıkaracağını aksesuar seçenekleri pratik kullanım imkanı da sunacaktır. 46kg2lık mekanizma ağırlığı bulunan Nice S Bar bariyer modeli 330/180/1180h boyutlarındadır. 4 metrelik geçiş alanlarını bariyer sistemleriyle kontrollü hale geçirmek istediğinizde Nice S Bar kollu bariyer modeli tüm ihtiyaçlarınızı stabil bir biçimde karşılamaya yetecek.